Cogito i Cyfrowa Akademia zapraszają na komputerowe zajęcia w Bełchatowie
(ul. Wojska Polskiego 23L)

Twórcy gier: JUNIOR - 7 do 10 lat

Kurs przeznaczony dla najmłodszych uczniów. Podczas jego trwania najmłodsi adepci programowania nauczą się poprzez zabawę rozwiązywać problemy natury logicznej. Poznają także tajniki tworzenia prostych gier komputerowych w oparciu o przyjazny system programowania Drag&Drop

Twórcy gier i aplikacji - 11 do 16lat

Uczestnicy tego kursu zapoznają się z najnowszymi technologiami tworzenia aplikacji i gier komputerowych. Poznają podstawy programowania i modelowania trójwymiarowego. Stworzą własną grę w oparciu o zaprojektowane przez nich założenia.

Podstawy programowania - 8 do 14 lat

Kursanci podstaw programowania posiądą wiedzę niezbędną do zrozumienia funkcjonowania każdego stworzonego programu. Poznają zasady logiki, niezbędne każdemu programiście i nauczą się w sposób efektywny i zrozumiały posługiwać zmiennymi, pętlami, instrukcjami warunkowymi, co pozwoli im napisać własny złożony program. Udoskonalą także swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka angielskiego.

Zapisz się!LUB ZADZWÓN:

605 948 804

Chcesz wiedzieć więcej?

Cyfrowa Akademia w Cogito to zajęcia dla prawdziwych miłośników technologii IT, którzy chcą pogłębiać swoje zainteresowania i nauczyć się tego, czego nie mają szansy poznać na zajęciach z informatyki w szkole. Uczniowie podczas zajęć pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, tworzenia gier i aplikacji mobilnych, cyfrowej obróbki obrazu i animacji komputerowych.
E-mail: szkola@cogito-belchatow.pl

Płatności

Odpłatność za zajęcia to 160 zł/miesiąc (4 spotkania x 90 minut)

Nasze inne zajęcia: